Preprava osôb - Rezervácia

Preprava osôb a opatrovateliek do Rakúska

Osobná doprava do Rakúska je jednou z našich kľúčových služieb, preto u nás dostanete len to najlepšie za skvelé ceny.

Preprava osôb a opatrovateliek do Rakúska

Limousintravel Vám ponúka kvalitnú a luxusnú prepravu osôb do Rakúska.  Našou špecializáciou sú oblasti Kurutánska, Verarlberg, Štajnersko ako aj samotné hlavné mesto Viedeň. Samozrejmosťou prepravy osôb je aj to, že sa vieme prispôsobiť a dovezieme Vás až do cieľa. Ako hovoríme: “Od dverí k dverám.

 

Preprava osôb (osobná doprava do Rakúska)

Osobná doprava do Rakúska pre každého. Ponúkame aj prepravu pre osoby, ktoré niesu našimi permanentnými klientmi, teda opatrovateľky. Pokiaľ sa chystáte do Rakúska za prácou, známymi, využite naše luxusné prepravné služby.

 

Preprava opatrovateliek

Opatrovateľky v Rakúsku a ich preprava do Rakúska ako aj späť na Slovensko je našou každodennou témou. Opatrovateľky sa môžu na nás vždy spoľahnúť, na našu presnosť ako aj to, že ich vyzdvihneme priamo pred domom ich opatrovníka. Žiadne ďalšie cestovanie.

 

Rezervácia prepravy do Rakúska

Rezervujte si u nás prepravu a budete vždy vedieť, kde sa nachádzate, kde sa nachádza Vaše auto aj vďaka našej mobilnej aplikácií, ktorá dopravu posunula na vyššiu úroveň. Cestujte luxusne a s profesionálmi.

Preprava do Rakúska a rezervácia osobná doprava do Rakúska

O Rakúsku a čo pred cestou:

 

Na našich stránkach využívame cookies

Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Viac informácií