Preprava osôb - Rezervácia

Služby

Aupairaustria-europa

Ušetrite si svoj čas a využite jedinečnú možnosť rezervácie pomocou online rezervačného formulára alebo si stiahnite do Vášho mobilu našu novú mobilnú aplikaciu apOne. Zadajte kam plánujete cestovať a náš systém Vám ihneď spraví kalkuláciu dopravy.
Po obdŕžaní a potvrdení Vašej objednávky zabezpečíme vyzdvihnutie klienta na Vami zvolenej adrese a v stanovenom čase. V závislosti od destinácie naplánujeme najvýhodnejší čas odchodu.

LETISKÁ, HOTELY - TRANSFER

Zabezpečíme odvoz osôb z hotelov a letísk na Slovensku a v okolitých krajinách, podľa požiadavky zákazníka.
Pri preprave z letiska bude na Vás čakať náš vodič v príletovej hale s označenou tabuľkou s menom alebo názvom firmy pre ľahšie stretnutie sa s klientom. V cene prepravy sú zahrnuté už aj poplatky zaparkovanie a hodina čakania na klienta po pristátí lietadla. To všetko spolu na jednej faktúre bez ďalších zbytočných komplikácií.

Limousine service

Ponúkame Vám najnovšie elegantné limuzíny značky Mercedes Benz s vodičmi, na reprezentatívne účely, ktoré sú osvedčeným partnerom na cestách a vždy tam, kde je vhodné zapôsobiť.

Firemná preprava

Ponúkame prepravu zamestnancov kamkoľvek, kde je to potrebné, za individuálnych cenových a platobných podmienok, presne tak, ako to Vám a Vašej firme bude vyhovovať.

Letenky&TAXI

Ušetrite si svoj čas a využite jedinečnú možnosť rezervácie letenky spolu s dopravou. V spolupráci s našim partnerom Vám ponúkame spojenie dvoch služieb v jednu za výhodných podmienok. Zadajte, kam plánujete letieť, a my Vám spravíme kalkuláciu letenky a dopravy.

Delegácie a VIP návštevy

Ponúkame prepravu VIP osôb. Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s prepravou vysoko postavených osôb limuzínami na najvyššej úrovni.

Meetingy, trainingy a konferencie

Pomôžeme Vám a Vašej firme zabezpečiť prepravu väčšieho množstva osôb, kombináciou osobných vozidiel, mikrobusov a autobusov presne tak, ako to bude pre Vás a Vašu firmu najvýhodnejšie.

Svadby

Spravte mladomanželom ich výnimočný deň ešte výnimočnejší ma objednajte im vyzdobenú svadobnú limuzínu, ktorá vyzdvihne jedinečnosť tohto okamihu.

Preprava mikrobusmi a autobusmi

Zabezpečíme prepravu väčších skupín osôb presne podľa Vašich požiadaviek.

Preprava pre CK

Ponúkame spoluprácu cestovným kanceláriám a agentúram za dohodnutých podmienok, ktoré majú záujem poskytnúť kvalitnú prepravu svojim klientom.

Preprava pre Hotely, Hostely a Penzióny

Ponúkame spoluprácu ubytovacím zariadeniam za dohodnutých podmienok s ohľadom na hotelovú províziu.

Platobné podmienky

Umožňujeme platbu kreditnou kartou priamo vo vozidle, rovnako aj fakturáciu vykonanej prepravy pri perspektívnej dlhodobej spolupráci máme individuálnu cenovú politiku.

Na našich stránkach využívame cookies

Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Viac informácií